Logo
Locale
Frucht Icon

Kontakt

osoba kontaktowa

Kierownictwo

Mathias Dürbeck
E-Mail: mathias@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 111
Języki: DE, ES, IT, FR, EN

Assistenz

Gaby Stahl
E-Mail: stahl@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 511
Języki: DE, ES, FR, EN

Produkcja za granicą

Marco Dürbeck
E-Mail: popovic@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 114
Języki: DE, ES, IT, EN

Sprzedaż

Carlo Dürbeck
E-Mail: carlo@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 118
Języki: DE, ES, IT, FR, EN

Björn-Alexander Kahlert
E-Mail: kahlert@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 113
Języki: DE, PL, EN

Darko Popovic
E-Mail: popovic@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 115
Języki: DE, EN, SRB

Pedro Ponciano
E-Mail: ponciano@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 121
Języki: DE, ES, IT, EN

Asystent

Nicole Osietzki
E-Mail: osietzki@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 119
Języki: DE, EN

Kontrola jakości

René Rahner
E-Mail: rahner@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 219
Języki: DE, EN

Sprzedaż Włochy / Hiszpania

Angelo DeFeo
E-Mail: defeo@duerbeck.com
Tel: +49 6172 – 6806 – 112
Języki: DE, IT

Frucht Icon

KONTAKT

Skontaktuj się tutaj

Anton Dürbeck GmbH
Hessenring 120
D-61348 Bad Homburg

anton@duerbeck.com
Tel. +49 6172 – 6806 – 0
Fax. +49 6172 – 6806 – 600

Bitte lassen Sie Cookies zu, um die Google Maps Karte anzuzeigen.

Oder besuchen Sie Google Maps hier direkt